Servisní síť


  • Společnost Wolf Česká republika s.r.o. nabízí ke kvalitním a úsporným kondenzačním kotlům Wolf stejně kvalitní servisní síť. Po celé České republice najdete odborníky - Wolf Servisní partnery, kteří Vám vyjdou maximálně vstříc při požadavcích na údržbu a servis. Každý z nich prošel systémem školení v sídle společnosti Wolf. Zde byli podrobně seznámeni se servisem, údržbami a opravami kondenzační techniky Wolf včetně regulace.

    Servisní partneři mají oprávnění k vykonání servisu vyhrazených plynových zařízení následujících kategorií:

  • Kategorie:

    WSP - Wolf Servisní partner

    S1 – servis kotlů a kaskád z kotlů do výkonu 300 kW  

    S2 – servis kotlů a kaskád z kotlů do výkonu 50 kW 

     

    Servisní síť pro Tepelná čerpadla

     

    Montážní firmy s oprávněním k vykonávaní servisu naleznete

    v záložce Montážní firmy.


Hledat servisní firmu proškolenou na kondenzační kotle Wolf podle krajů:


    • Jihočeský kraj

      • PETR BUŘIČ

        Petr Buřič

        Kategorie: WSP

        Hůrka 122

        Nová Ves 373 15

        Tel: 776 843 909

        Email: buricservis(at)buricservis.com

      • ING. JAN HUŠÁK

        Ing. Jan Hušák

        Kategorie: WSP

        Švermova 327

        391 01 Sezimovo Ústí II

        Tel: 605 762 861

        Email: husakh(at)email.cz

      • MARTIN JANOUŠEK

        Martin Janoušek

        kategorie: S2

        Roháče z Dubé 523/6

        370 01 České Budějovice

        Tel: 608 479 897

        Email: janousek(at)kotle-servis.cz

      • HAT SERVIS CHÝNOV

        Tomáš Hes, Otomar Strnad, Miloslav Jelínek

        Kategorie: S1

        Vančurova 26

        391 55 Chýnov

        Tel: 602 626 878

        Email: hatservis(at)volny.cz 




      • ROMAN SMRŽ

        Vladimír Samec

        Kategorie: S1

        Malšice 49

        391 75 Malšice

        Tel: 605 295 397

        E-mail: rsservistabor(at)seznam.cz

         

         

         

      • PAVEL KARTÁK

        Pavel Karták

        Kategorie: S1

        Lipanovice 19

        Záboří 373 84

        Tel: 775 316 402

        Email: kartak.pavel(at)gmail.com

         




      • JOSEF BUŘIČ

        Josef Buřič

        kategorie: S2

        Táborská 214/50

        391 01 Sezimovo Ústí

        Tel: 603 755 390

        Email: josefburic(at)email.cz

    • Jihomoravský kraj

      • ALEŠ MILIČKA

        Aleš Milička

        kategorie: WSP

        Oblá 434/50

        634 00 Brno - Nový Lískovec

        Tel: 792 307 119

        Email: milicka(at)plynkotle.cz

         

      • JIŘÍ MRÁZEK

        Jiří Mrázek, Petr Buřval

        kategorie: WSP

        Krhovická 175

        671 25 Hodonice

        Tel: 774 222 849

        E-mail: topeni.mrazek(at)gmail.com

      • MILOŠ MRKVICA

        Miloš Mrkvica

        Kategorie: WSP

        Družstevní 873

        691 03 Rakvice

        Tel: 606 828 307

        Email: mrkvicamilos(at)seznam.cz

         

      • MAREK VALA

        Marek Vala

        kategorie: WSP

        Badalky 174

        679 71 Lysice

        Tel: 605 551 599

        E-mail: info(at)servis-vala.cz

      • JAHŮDKA JAN

        Jahůdka Jan

        kategorie: WSP

        Lozíbky 760/8

        614 00 Brno

        Tel: 727 988 665

        Email: jahudkaj(at)volny.cz

      • EVT MONT S.R.O.

        Zajíček Michal

        kategorie: M2

        Leska Horní 1566/8

        669 02 Znojmo

        Tel: 773 655 448

        Email: zajicek@evtmont.cz

      • MAREK PICHAL

        Marek Pichal

        Kategorie: S1

        Špitálka 21

        602 00 Brno

        Tel: 775 577 200

        E-mail: info(at)serviskotlu.com

      • PETR HABARTA

        Petr Habrta

        kategorie: S2

        Moravany 102

        696 50 Moravany u Kyjova

        Tel: 724 214 616

        Email: petr.habarta(at)email.cz

      • MATYÁŠ JIŘÍ

        Matyáš Jiří

        kategorie: S2

        K Vinohradům 847/19

        696 04 Svatobořice - Mistřín

        Tel: 736 762 320

        Email: matesmistrin(at)centrum.cz

      • ELEKTROINSTALACE - Miroslav Třináctý

        Miroslav Třináctý

        kategorie: S2

        U Pálenice 522

        691 56 Hrušky

        Tel: 607 800 377

        E-mail: miroslavtrinacty(at)seznam.cz 

         

         

         

      • NAVRÁTIL GROUP S.R.O.

        Vladimír Nováček,Jaroslav Rozek

        kategorie: S1 

        Selská 41/86

        614 00 Brno

        Tel: 608 454 570, 543 254 869,543 256 327

        E-mail: info(at)mnavratil.cz

      • JOSEF FIBINGR - TOVOX

        Josef Fibingr

        kategorie: S1

        Husova 3016

        690 02 Břeclav

        Tel: 602 757 474

        E-mail: montaze(at)tovox.cz

         



      • ZOUFALÝ STANISLAV

        Stanislav Zoufalý

        kategorie: S1

        Pod Lipami 165

        664 46 Silůvky

        Tel: 732 986 110

        E-mail: info(at)dobryservis.net

         



      • LUKÁŠ HÁN

        Lukáš Hán

        Kategorie: S2

        Bratčice 34

        664 67 Bratčice

        Tel: 723 391 824

        E-mail: lukas.han(at)seznam.cz

         

         

         

      • LUBOMÍR PAŘÍZEK

        Lubomír Pařízek

        Kategorie: S1

        Markovičova 18

        628 00 Brno

        Tel: 608 242 402

        E-mail: kotle(at)seznam.cz

         

         

         

         

      • TRASKO, A.S.

        Petr Vrtílek, Ladislav Dias, Hrozda Stanislav, Koudelka Kamil

        kategorie: S1

        Na Nouzce 487/8

        682 01 Vyškov

        Tel: 777 738 218

        E-mail: servis@trasko.cz

      • HUČÍK MILOSLAV

        Miloslav Hučík

        kategorie: S1

        Radslavice 138

        683 21 Pustiměř

        Tel: 608 067 135

        E-mail: milos.hucik(at)centrum.cz

      • HEGR VÍTĚZSLAV - PLYNOSERVIS + REVIZE

        Vítězslav Hegr

        kategorie: S2

        Uhřice 252

        696 34 Žarošice

        Tel: 728 018 846

        E-mail: hegr.plynoservis(at)razdva.cz

         

         

         

         

         

         

         

      • PETR MILIČKA

        Petr Milička

        Kategorie: S1

        Oblá 50

        634 00 Brno

        Tel: 775 400 839

        E-mail: pmilicka(at)nbox.cz

         



         

         

         


      • MACHÁČEK MILAN

        Milan Macháček

        kategorie: S1

        Hornická čtvrť 4406/34A

        695 01 Hodonín

        Tel: 776 099 550

        E-mail: milmach(at)atlas.cz

      • PECÁK S.R.O.

        Pavel Bauer

        Kategorie: S1

        Střížova 6

        620 00 Brno

        Tel: 602 863 685

        E-mail: pecak(at)pecak.cz

         

         

         

         

         

      • KLEIN SERVIS, S.R.O.

        Milan Pospíšil,Marek Hrbotický

        Kategorie: S1

        Hostěrádky 101

        683 52 Křenovice

        Tel: 777 091 913

        E-mail:kleinservis(at)seznam.cz

         



         

         

      • PETR NEŠPOR

        Petr Nešpor

        kategorie: S2

        Hřbitovní 1779/2

        690 03 Břeclav

        Tel: 777 629 623

        Email: petr.nespor(at)seznam.cz

      • ZDENĚK NAVRÁTIL

        Zdeněk Navrátil

        kategorie: S2

        Foltýnova 43

        635 00 Brno

        Tel: 775 601 290

        Email: znservis(at)seznam.cz


    • Karlovarský kraj

      • STIBOR A SPOL., SPOL S.R.O.

        Stibor Petr

        kategorie: WSP

        Hájek 65

        363 01 Ostrov nad Ohří

        Tel: 602 415 159

        E-mail: petr.stibor(at)stiboraspol.cz

         

         

         



      • DAVID REZEK

        Rezek David

        Kategorie: S1

        Pomezí nad Ohří 30

        350 01 Cheb

        Tel: 603 482 261

        E-mail: rezekd(at)seznam.cz

         




      • LEMIGAS, S.R.O.

        Seidl Radek, Vávra František

        Kategorie: S2

        Jenišov 68

        360 01 Jenišov

        Tel: 602 232 310

        E-mail: info(at)lemigas.cz

         

         

         

      • UNITHERM - KV, SPOL. S.R.O.

        Třeška Václav, Nesnídal Zdeněk

        Kategorie: S1

        Nádražní 3

        360 17 Karlovy Vary

        Tel: 777 717 667

        E-mail: kv.unitherm(at)volny.cz

         


      • ROMAN HANZLÍČEK

        Hanzlíček Roman

        kategorie: S1

        Karlovarská 266

        364 01 Toužim

        Tel: 777 044 961

        E-mail: romanhanzlicek(at)seznam.cz

         

         

         

      • TOPINSTAL - PETR NOVÁČEK

        Nováček Petr,Tvrdík Karel,Červený Marek,Radek Štefan

        Kategorie: S1

        Pivovarská 75

        364 01 Toužim

        Tel: 602 480 025

        E-mail: novacek.topinstal(at)seznam.cz

         

         

         

      • PES PLYNoELEKTRo Servis s.r.o.

        Tichý Roman, Tichá Hana

        Kategorie: S1

        V.Meerwalda 347/3b

        360 06 Karlovy Vary

        Tel: 608 356 111

        E-mail: tichypes(at)volny.cz

         

         

         

      • GES - LADISLAV FLEKÁČ

        Flekáč Ladislav

        kategorie: S2

        Lesov 152, 360 01 Sadov

        Vítězná 74, 360 01 Karlovy Vary

        Tel: 777 965 881

        Email: ladaflekac(at)seznam.cz

      • KOCEV PETR - KALORA A.S.

        Kocev Petr

        Kategorie: S1

        B.Neumana 6

        350 02 Cheb

        Tel: 777 720 447

        E-mail: 123kofola(at)seznam.cz

      • EKO STREET S.R.O.

        Kroc Vlastimil

        kategorie: S2

        Hlavní 267

        353 01 Mariánské Lázně

        Tel: 777 745 480

        Email: ekostreet(at)seznam.cz

    • Královehradecký kraj

      • ING. LIŠKA MIROSLAV - G.F.T.

        Ing. Liška Miroslav

        Kategorie : WSP

        SNP 259/33

        500 03 Hradec Králové

        Tel: 602 446 916

        E-mail: miroslav.liska(at)email.cz

         


      • MICHAL SALAY

        Michal Salay

        kategorie: WSP

        Robousy 221

        506 01 Jičín

        Tel: 607 718 831

        E-mail : salay.michal@seznam.cz

         

         


      • ŠUTRIEPKA RADOVAN - ELEKTROHOPE

        Šutriepka Radovan

        Kategorie: S2

        Habřina 5

        503 03 Smiřice

        Tel: 603 435 553

        E-mail: elektrohope(at)seznam.cz

         

         

         

      • ROMAN SIXTA

        Sixta Roman

        Kategorie : S1

        Revoluční 196

        504 01 Nový Bydžov

        Tel: 608 064 536

        E-mail: roman.sixta(at)tiscali.cz

         



      • VYKOM s.r.o.

        Jiří Zlatník

        kategorie: S2

        U Splavu 67

        507 91 Stará Paka

        Tel: 777 910 181

        Email: obchod(at)vykom.cz


    • Liberecký kraj

      • KOKINA JIŘÍ

        Kokina Jiří

        kategorie: WSP

        Nudvojovická 2088

        511 01 Turnov

        Tel: 731 920 683

        E-mail: plyn.servis(at)email.cz

      • NOSEK DAVID - SDRUŽENÍ SNEP SEMILY

        Nosek David

        kategorie: WSP

        Příčná 295

        513 01 Semily

        Tel: 605 546 193

        E-mail: dadanosek@gmail.com

      • SLABÝ PETR - SDRUŽENÍ SNEP SEMILY

        Slabý Petr

        kategorie: WSP

        Příčná 210

        513 01 Semily

        Tel: 605 932 422

        E-mail petr-slaby(at)seznam.cz

      • ING. MARTIN PRACHAŘ

        Ing. Martin Prachař

        kategorie: M2

        Přemslova 1113/5

        460 01 Liberec

        Tel: 603 548 204

        Email: prachar(at)aabyss.cz

      • EFC-FRÖHLICH

        Fröhlich František

        kategorie: M2

        Selská 648

        46001 Liberec

        Tel: 777606669

        Email: frohlichfr(at)volny.cz

      • HONZÍK JIŘÍ

        Honzík Jiří

        kategorie: S1

        Slovanská 437

        463 12 Liberec 25

        Tel: 608 952 807,485 132 066

        E-mail: j.honzik(at)volny.cz

         


      • CHLAD ZDEŇEK - SEGAS-OIL

        Chlad Zdeněk

        Kategorie: S1

        Sametová 723/22

        460 01 Liberec

        Tel: 601 326 329

        E-mail: chlad.zdenek(at)volny.cz




      • REGULA TERM DRUŽSTVO

        František Ambrož, Zdeněk Kubica

        kategorie: S1

        Anglická 121

        463 34 Hrádek nad Nisou

        Tel: 737 248 747

        E-mail: vinklarekpetr(at)seznam.cz

      • ING. FILIP FRANTIŠEK

        Ing. Filip František 

        kategorie: S2

        Turistická 4322/28

        466 06 Jablonec nad Nisou

        Tel: 603 207 180

        E-mail: servis_revize(at)ingfilip.cz 

      • ING. FILIP FRANTIŠEK

        Ing. Filip František 

        kategorie: S2

        Turistická 4322/28

        466 06 Jablonec nad Nisou

        Tel: 603 207 180

        E-mail: servis_revize(at)ingfilip.cz 

      • BURYANEC ZDENĚK

        Buryanec Zdeněk 

        kategorie: S1

        Bavlnářská 535

        513 01 Semily

        Tel: 777 627 603

        E-mail: zburyanec(at)c-mail.cz

    • Moravskoslezský kraj

      • DOTEP-CT, S.R.O.

        Jakub Pospíšil

        kategorie: WSP

        Budovatelů 374/15

        741 01 Nový Jičín

        Tell: 731 421 896

        E-mail pospisil(at)dotep.cz

      • ZDENĚK MELECKÝ

        Zdeněk Melecký 

        kategorie: WSP

        Novodvorská 3154/57

        747 21 Kravaře

        Tel: 604 201 914 

        E-mail: zdenek.melecky(at)atlas.cz

      • PUSTOVKA MARTIN - MAZDEX 

        Pustovka Martin

        kategorie: WSP

        Ostravská 1265 

        735 14 Orlová-Poruba

        Tel: 603 219 254

        E-mail: mazdex(at)seznam.cz

      • DOBEŠ DUŠAN

        Dobeš Dušan

        kategorie: WSP

        Vlčnov 91

        742 31 Starý Jičín

        Tel: 777 652 322

        E-mail: dusan.dobes(at)tiscali.cz

         

         

         

      • KUBO JAN

        Kubo Jan

        kategorie: WSP

        Hlavní třída 116/17

        737 01 Český Těšín

        Tel: 737 650 015

        E-mail: kubo.mladsi(at)centrum.cz

      • NOVÁK TOMÁŠ

        Tomáš Novák, Václav Dohnal

        kategorie: S1

        Pod Salašem 406

        742 42 Šenov u Nového Jíčina

        Tel: 602 521 551

        E-mail: novak.tomi(at)seznam.cz

      • KOLIBAČ KAREL ESO 

        Kolibač Karel

        kategorie: S1

        Koněvova 75/45

        713 00 Ostrava - Heřmanice

        Tel: 603 414 561

        E-mail: karel.kolibac(at)seznam.cz

      • ORES - ING. FRANTIŠEK SKÁCEL

        Ing. František Skácel

        kategorie: S1

        Železniční I/135 

        738 01 Staré Město u Frýdku Místku

        Tel: 602 735 926, 558 631 421

        E-mail: skacel(at)ores.cz

      • CHMEL KAREL

        Chmel Karel

        kategorie: S2

        Josefovice 16 

        742 83 Klimkovice

        Tel: 602 424 118

        E-mail: chmel.karel(at)seznam.cz

      • CZERNÍK VILÉM

        Czerník Vilém

        kategorie: S2

        U Sadu 163/26 

        747 20 Vřesina u Hlučína

        Tel: 725 887 428

        E-mail: viluscz(at)seznam.cz

      • ČELÍN MARCEL

        Čelín Marcel

        kategorie: S2

        Gruntovní 980

        739 44 Brušperk

        Tel: 732 330 563

        E-mail: celin.marcel(at)seznam.cz

      • IVO JALŮVKA

        Ivo Jalůvka

        kategorie: S1

        Lubina 239

        742 21 Kopřivnice

        Tel: 777 323 872

        E-mail: ivo.jaluvka(at)seznam.cz

      • TZB ORLOVÁ S.R.O.

        Petr Minárik, Miroslav Keppert

        kategorie: S1

        Slezská 1288

        735 14 Orlová-Poruba

        Tel: 725 878 778

        E-mail: servis(at)tzborlova.cz

      • DALKIA ČESKÁ REPUBLIKA, A.S.

        Lukáš Dostál

        kategorie: S1

        Zborovská 823

        741 01 Nový Jičín

        Tel: 724 434 263   

        E-mail: dostik2(at)seznam.cz

      • PETR SKAŘUPA

        Petr Skařupa

        kategorie: S1

        Záblatská 177

        713 00 Rychvald

        Tel: 724 759 215

        Email: pskarupa(at)seznam.cz

        •  

        •  

      • MOCSKO LUKÁŠ

        Lukáš Mocsko, Jan Thorsch

        kategorie: S1

        Petra Křičky 2699/3

        702 00 Ostrava - Moravská

        Tel: 732 329 931

        E-mail: mocsko(at)seznam.cz

      • VÁCLAV CIESLAR

        Václav Cieslar, Chylek Michal, Hamrozi Tomáš

        Kategorie: M1

        Bukovec 368

        739 85 Bukovec

        Tel: 732 848 490

        Email: cieslar.vaclav(at)seznam.cz

      • ELMONISS S.R.O.

        Krejčí Martin

        kategorie: S2

        Dopravní 500/9

        104 00 Praha - Uhříněves

        Tel: 603 942 126

        Email: martin.krejci.28(at)gmail.cz


    • Olomoucký kraj

      • STANISLAV PROKOP

        Stanislav Prokop 

        kategorie: WSP

        Hlásnice 19

        789 01 Šternberk

        Tel: 608 705 284, 581 110 385

        E-mail: prokop(at)mepcomp.com

      • MARTIN HEGER

        Martin Heger

        kategorie: WSP

        Bratrušov 210

        787 01 Šumperk

        Tel: 774 198 425

        E-mail: heger(at)revize-serviskotlu.cz 

      • TOP MAR BUILDING S.R.O.

        Luděk Látal 

        kategorie: S1

        Příčná 129/3

        772 00 Olomouc

        Tel: 603 269 137

        E-mail: topmar(at)topmar.cz

      • HABERLAND PETR

        Haberland Petr 

        kategorie: S1

        Zvole 171

        789 01 Zábřeh

        Tel: 777 183 029

        E-mail: petr.haberland(at)seznam.cz

      • HEJDA PETR

        Hejda Petr 

        kategorie: S2

        Politických vězňů 5

        779 00 Olomouc

        Tel: 602 708 350, 585 413 161

        E-mail: hejpet(at)seznam.cz

      • HOŠEK IVAN

        Hošek Ivan 

        kategorie: S1

        Rudolfov 29

        789 01 Zábřeh

        Tel: 603 485 478, 583 416 917

        E-mail: hosek.plynoservis(at)seznam.cz

      • TOPENÍ PLYN VODA - SERVIS S.R.O.

        Jiří Rychlík

        kategorie: S1

        Nádražní 890

        789 61 Bludov

        Tel: 608 345 490

        E-mail: mihulkova(at)tpvmont.com

      • RÖSLER MILAN

        Rösler Milan 

        kategorie: S1

        Severovýchod 19

        789 01 Zábřeh

        Tel: 734 678 712

        E-mail: milan.rosler(at)seznam.cz

      • JUTHERM 

        Jurásek Pavel

        kategorie: S1

        Uničovská 52

        787 01 Šumperk

        Tel: 734 753 702

        E-mail: jutherm(at)jutherm.cz

      • ING. MIROSLAV LUKŠA

        Ing. Miroslav Lukša 

        kategorie: S2

        Sokolská 512

        790 84 Mikulovice

        Tel: 732 569 262

        E-mail: miroslavluksa-ing(at)seznam.cz

      •  

    • Pardubický kraj

      • CENTER SERVIS S.R.O.

        Vít Centner

        kategorie: WSP

        Býšť 303

        533 22 Býšť

        Tel: 736 250 202

        E-mail: vit.centner(at)seznam.cz

      • MILAN NETOLICKÝ

        Milan Netolický

        kategorie: WSP

        Svídnice

        538 24 Svídnice

        Tel: 777 081 460

        E-mail: netolickym(at)seznam.cz 

      • HUDEC PETR

        Hudec Petr 

        kategorie: WSP

        Nádražní 461

        563 01 Lanškroun

        Tel: 774 408 457

        E-mail: hudecp(at)ow.cz

      • DUDEK PETR - PLYNEX

        Dudek Petr

        kategorie: WSP

        Vrchlického 194

        563 01 Lanškroun

        Tel: 602 467 767

        E-mail: plynex(at)seznam.cz

      • HLADÍK ČESTMÍR

        Hladík Čestmír 

        kategorie: WSP

        Kameničky 149

        539 41 Kameničky

        Tel: 723 086 599

        E-mail: hladik.cestmir(at)tiscali.cz

      • HEJL STANISLAV

        Hejl Stanislav 

        kategorie: S1

        Sudslava 8 

        561 13 Suduslava

        Tel: 604 892 803

        E-mail: hest(at)centrum.cz

      • HEVERA TOMÁŠ

        Hevera Tomáš 

        kategorie: S2

        U Podhorky 2120

        560 02 Česká Třebová

        Tel: 604 420 820

        E-mail: tom.hever(at)seznam.cz

      • KVAPIL JAROSLAV

        Kvapil Jaroslav 

        kategorie: S1

        Dolní Újezd 553 

        569 61 Dolní Újezd

        Tel: 606 458 931

        E-mail: kvapilinstalaterstvi(at)seznam.cz

      • JIRUŠKA JIŘÍ PLYNOSERVIS 

        Jiruška Jiří

        kategorie: S1

        Polská 529

        530 03 Pardubice

        Tel: 603 301 694, 469 632 465 

        E-mail: jiri.jiruska(at)email.cz

      • HRON JAROMÍR - GRANIT-SPED S.R.O.

        Hron Jaromír

        kategorie: S1

        Lažany 26

        539 73Skuteč

        Tel: 777 185 208

        E-mail: gsped(at)seznam.cz

      • MAREK LADISLAV

        Marek Ladislav 

        kategorie: S2

        Koudelka 89

        534 01 Holice

        Tel: 737 830 855

        E-mail: marek.servis(at)seznam.cz

      • INSTAL, SPOL S.R.O.

        p. Smolík

        kategorie: S2

        V Ráji 575

        530 02 Pardubice 

        Tel: 725 028 969

        E-mail: hanousek(at)instal.cz

      • CTIRAD ZEMAN

        Ctirad Zeman

        Kategorie: S2

        Srnojedská 250

        530 06 Pardubice, Svítkov

        Tel: 739 300 011

        E-mail: czeman(at)seznam.cz

      • PETR ABRAHAM

        Petr Abraham

        kategorie: S2

        Barcalova 142

        562 01 Ústí nad Orlicí

        Tel: 774 860 620

        Email: ab.petr(at)seznam.cz


    • Plzeňský kraj

      • VLADIMÍR MRÁZ

        Vladimír Mráz

        kategorie: WSP

        Pňovany 48

        330 33 Město Touškov

        Tel: 725 603 282

        Email: vm.serviskotlu(at)gmail.com

      • VÁCLAV KESTLER - BAU KONEX

        Václav Kestler

        kategorie: WSP

        Hornická 630

        330 26 Tlučná

        Tel: 775 553 212

        E-mail: admin(at)Baukonex.eu

      • MILFAIT MARCEL

        Milfait Marcel

        kategorie: S2

        Otýlie Beníškové 5

        330 14 Plzeň

        Tel: 733 123 805

        E-mail: marcel.milfait(at)seznam.cz

      • ELEKTRO PLYN SERVIS - PAVEL SKOBLA

        Pavel Skobla

        kategorie: S1

        Klatovská 150

        301 00 Plzeň

        Tel: 604 742 207

        E-mail: pavel.skobla(at)seznam.cz

      • PETERKA PAVEL

        Peterka Pavel 

        kategorie: S1

        Chválenice 170 

        332 05 Chválenice

        Tel: 603 205 021

        E-mail: peterka.plzen(at)volny.cz

      • ING. PAVEL SIMON

        Ing. Pavel Simon 

        kategorie: S1

        Sídliště 234

        330 24 Heřmanova Huť

        Tel: 603 491 751

        E-mail: pavel.simon1(at)seznam.cz

      • ROMAN KLOUDA

        Roman Klouda

        kategorie: S2

        Trocnovská 1721

        347 01 Tachov

        Tel: 603 892 046

        E-mail: romanklo(at)seznam.cz 

      • TŘÍSKA BOHUMIL

        Tříska Bohumil, Vynáhlovský Petr, Ulč Jiří,  Görner Jiří

        kategorie: S1

        Nerudova 707

        330 11 Třemošná

        Tel: 602 413 708

        E-mail: bohumil.triska(at)fa-triska.cz 

      • TOP IN–STAVO S.R.O.

        Roman Pihera, Zdeněk Černík

        kategorie: S2

        Pražská 39/41

        318 00 Plzeň

        Tel: 731 669 698, 737 910 082

        E-mail: info(at)topin-stavo.cz

      • ING. JIŘÍ SKOPAL

        Ing. Jiří Skopal

        kategorie: S2

        Růženy Svobodové 797/5

        323 00 Plzeň 1

        Tel: 602 131 123

        Email: skopal.cz(at)seznam.cz

      • PDP WEST S.R.O.

        František Krejčí

        kategorie: S1

        T.Brzkové 18

        318 00 Plzeň

        Tel: 602 466 263

        E-mail: novak.rpz(at)seznam.cz

      • KKP WEST S.R.O.

        Vladimír Müller

        kategorie: S2

        Petrovická 283

        344 01 Domažlice

        Tel: 606 811 510

        Email: muller.vlada(at)gmail.com

         

         

      • Plyntop Plzeň s.r.o.

        Kočí Karel

        Kategorie: S1

        Prokopa Velikého 572

        344 01 Domažlice

        Tel: 725 773 976, 725 773 977

        Email: plyntop-servis@centrum.cz

    • Praha

      • LIŠKA KAREL - LIKA 

        Liška Karel

        kategorie: WSP

        Vrchlického 473/96 

        150 00 Praha 5

        Tel: 602 848 904

        E-mail: lika-lika(at)volny.cz

      • PETR JAREŠ

        Petr Jareš 

        kategorie: WSP

        Teplická 273/34

        190 00 Praha 9

        Tel: 603 421 767

        E-mail: wolf(at)ozs-servis.cz

      • ROUT TOMÁŠ

        Rout Tomáš 

        kategorie: WSP

        Tupolevova 516

        199 00 Praha 9 - Letňany

        Tel: 775 209 704

        E-mail: tomasrout(at)seznam.cz 

      • EJEM KAREL

        Ejem Karel 

        kategorie: WSP

        V Úhlu 25 

        141 00 Praha 4

        Tel: 603 435 811

        E-mail: k.ejem(at)seznam.cz

      • ING. JIŘÍ FRANK

        Ing. Jiří Frank 

        kategorie: S1

        K Dolům 944/6

        143 00 Praha 4

        Tel: 737 827 240 
        E-mail: jirifrank(at)serviskotlu.eu

      • PRAŽSKÝ TERMOS S.R.O.

        Ing. Donda Josef, Donda Aleš

        kategorie: S1

        V Nových Bohnicích 233/3

        181 00 Praha 8

        Tel: 603 435 477

        E-mail: donda(at)termos.cz

      • JIKOTERM S.R.O.

        Pavel Háša, Tomáš Vnouček, Jan Jirsák, Radovan Kopec, Milan Slavík

        kategorie: S1

        Bělehradská 40

        120 00 Praha 2

        Tel: 722 957 149, 222 250 720

        E-mail: jikoterm(at)jikoterm.cz

      • JIŘÍ WÁWRA

        Jiří Wáwra

        kategorie: S1

        Ovocnářská 312

        155 31 Praha

        Tel: 602 320 954

        E-mail: servis(at)jirotka.eu

      • TOMÁŠ PROCHÁZKA

        Tomáš Procházka

        kategorie: S2

        Plzeňská 146

        150 00 Praha 5

        Tel: 723 454 585

        E-mail: pro.kotle(at)gmail.com

      • PROMEL

        Antonín Procházka 

        kategorie: S1

        Plzeňská 146 

        150 00 Praha 5

        Tel: 777 319 430

        E-mail: info(at)serviskotlu.cz

      • ANDREJ STANKO

        Andrej Stanko 

        kategorie: S1

        Božanovská 2348/22

        193 00 Praha 9

        Tel: 777 342 938

        E-mail: andys.s(at)seznam.cz

      • JAN KAŠPAR

        Jan Kašpar

        kategorie: S1

        Bukovinská 91

        190 17 Praha

        Tel: 774 606 286

        Email: plynvodatopeni(at)gmail.com

      • KOVOSLUŽBA PRAHA, a.s.

        Říha Robin, Trojáček Jiří

        kategorie: S2

        Týnská 1053/21

        110 00 Praha 1

        Tel: 602 565 812, 723 068 299

        Email: servis(at)kovosluzba-praha.cz

      • LUKÁŠ BERNARD

        Lukáš Bernard

        kategorie: S2

        Na Petřinách 291/66

        162 00 Praha

        Tel: 606 952 066

        Email: bernard.lukas(at)email.cz

      • OPTIMATIC–CZ, SPOL. S.R.O.

        Zeman Václav

        kategorie: S1

        Šífařská 23,

        147 00 Praha 4

        Tel: 602 837 950

        E-mail: optimatic-cz(at)optimatic.cz


    • Středočeský kraj

      • PLAČEK JIŘÍ - PLYNOMONT

        Plaček Jiří

        kategorie: WSP

        Hrubínova 1876 

        256 01 Benešov

        Tel: 602 664 657, 317 725 617

        E-mail: jiri.placek(at)post.cz

      • INSTAL V.T.P. S.R.O.

        Milan Skokan

        kategorie: WSP

        Trojanova 27

        280 02 Kolín

        Tel: 775 419 460

        E-mail: skokan.milan(at)centrum.cz

      • ZRNO TOMÁŠ

        Zrno Tomáš 

        kategorie: WSP

        Světlá 8 

        258 01 Louňovice pod Blaníkem

        Tel: 605 803 257

        E-mail: gasblanik@email.cz

      • MARŠÁL, S.R.O.

        Tumpach Tomáš

        kategorie: S2

        Palackého 19

        252 29 Dobřichovice

        Tel: 723 138 676, 724 295 989

        Email: info(at)marsalsro.cz

      • IMPREG s.r.o.

        Rejzek David

        kategorie: S2

        5.Května 207

        259 01 Mnichovo Hradiště - Veselá

        Tel: 606 191 399

        Email: David.rejzek(at)centrum.cz

      • JIŘÍ PLIML

        Jiří Pliml

        kategorie: S1

        Na Maninách 235

        273 62 Družec

        Tel: 777 266 980

        E-mail:servis(at)jirotka.eu

      • PAVEL POLÁK

        Pavel Polák 

        kategorie: S2

        28. října 99

        261 01 Příbram VII

        Tel: 602 1820 403

        Email: elinspolak(at)volny.cz

      • BOŘEK JOHAN

        Bořek Johan

        kategorie: S1

        Máchova 515

        266 01 Beroun 3

        Tel: 608 815 747

        E-mail: bob.johan(at)seznam.cz

      • CALDA ROMAN

        Calda Roman

        kategorie: S1

        Karla Čapka 2086

        288 03 Nymburk

        Tel: 723 718 400

        E-mail: calda.roman(at)email.cz

      • HEJDRYCH VLADIMÍR

        Hejdrych Vladimír 

        kategorie: S1

        Buda 1

        294 01 Bakov nad Jizerou

        Tel: 602 296 927

        E-mail: hejdrych.v(at)quick.cz

      • TOP - SERVIS

        Petr Černohous

        kategorie: S1

        Moučná 1293 

        290 01 Poděbrady

        Tel: 602 822 580

        E-mail: cernohous.petr(at)seznam.cz

         


      • RAKOPLYNOSERVIS S.R.O.

        Jiří Habart, Miroslav Krýsa

        kategorie: S1

        Krokova 693 

        269 01 Rakovník

        Tel: 602 297 274, 313 516 536

        E-mail: rakoplynoservis(at)tiscali.cz

      • MARTIN HOUDEK

        Martin Houdek

        kategorie: S1

        Zahradní 299

        257 65 Čechtice

        Tel: 776 260 418

        E-mail: houdekcechtice(at)seznam.cz

         

         

      • VODOTOP SERVIS

        Jaroslav Kronus 

        kategorie: S1

        Zbizuby 62

        285 04 Uhlíř. Janovice

        Tel: 608 907 905, 327 531 425

        E-mail: vodotopservis(at)seznam.cz

         

         

      • ZÍKA JAROSLAV

        Zíka Jaroslav 

        kategorie: S2

        Čapkova 1690/2

        251 01 Říčany

        Tel: 725 574 455

        E-mail: jarazika(at)seznam.cz

      • THERMOKOMPLET 1990 S.R.O.

        Procházka Karel, Chudoba Petr

        kategorie: S2

        Palackého 240 

        290 01 Poděbrady

        Tel: 728 600 000, 325 594 436

        E-mail: pechuba(at)seznam.cz

      •  INSTALATÉRSKÉ PRÁCE

        Jiří Kučera

        kategorie: S1

        Josefa Hory 1103/3

        266 01 Beroun

        Tel: 777 303 389

        Email: kucajirka(at)email.cz

      • PATRIK WIESSER

        Patrik Weisser

        kategorie: S1

        Ohaře 55

        281 30 Ohaře

        Tel: 777 606 757

        E-mail: info(at)topeni-voda.net 

         

         

      • PETR KOLÍN

        Petr Kolín

        kategorie: S2

        Vysoká u Příbramě 149

        262 42 Rožmitál pod Třemšínem

        Tel: 603 805 523

        E-mail: petrkolin(at)email.cz 

      • ZDENĚK JELÍNEK

        Zdeněk Jelínek

        kategorie: S1

        Družební 955

        285 22 Zruč nad Sázavou

        Tel: 606 905 080

        E-mail: zdennek.jelinek(at)seznam.cz

         

         

      • PETR TÜRKOTT

        Petr Türkott

        Kategorie: S1

        Přemyslova 367/32

        278 01 Kralupy nad Vltavou

        Tel: 777 012 323

        E-mail: turkott(at)seznam.cz

      • PAVEL SEJK

        Pavel Sejk

        kategorie: S2

        Drachkov 12

        257 51 Bystřice

        Tel: 777 600 881

        E-mail: info(at)topenar-sejk.cz

         

         

      • MARTIN MAŇAS

        Martin Maňas, Mančík Jaroslav

        kategorie: S2

        Kamenný Most 145

        273 26 Olovnice

        Tel: 602 944 178

        Email: objednavky(at)manas-servis.cz

    • Ústecký kraj

      • FORMÁNEK LIBOR

        Formánek Libor

        kategorie: WSP

        Americká ul. 15 

        415 01 Teplice

        Tel: 603 202 563

        E-mail: libor.formanek(at)volny.cz

      • TOPROM S.R.O.

        Jaroslav Tříska, Ing. Rudolf Hampl

        kategorie: S1

        Mariánská 475 

        407 47 Varnsdorf

        Tel: 602 490 870

        E-mail: toprom(at)toprom.cz

      • PETERKA MILOŠ

        Ondřej Jursa, Miloš Peterka

        kategorie: S2

        Švestková 2825/1

        400 11 Ústi nad Labem

        Tel: 775 700 777

        E-mail: peterka(at)jupe.cz

      • PLYNOSERVIS.LT S.R.O.

        Jiří Neubert

        kategorie: S2

        Resslova 651/4

        412 01 Litoměřice

        Tel: 720 993 285

        Email: neubert(at)PLYNOSERVIS.LT

      • MARTIN LEJČEK

        Martin Lejček

        kategorie: S2

        Arbesova 65

        400 02 Ústí nad Labem

        Tel: 603 230 254

        Email: martin-lejcek(at)seznam.cz

      • VANĚK ROBERT

        Rober Vaněk, Radek Vobořil 

        kategorie: S1

        Křižíkova 1229/10 

        412 01  Litoměřice

        Tel: 603 287 262, 606 292 116 

        E-mail vanekrobert(at)centrum.cz


    • Kraj Vysočina

      • KUNST MARTIN

        Kunst Martin 

        kategorie: WSP

        Zhoř 107

        58826 Zhoř u Jihlavy

        Tel: 774 037 957

        E-mail: kunstservis(at)email.cz

      • KAMIL ČERNÝ

        Kamil Černý

        Kategória: S1

        Neumannova 2057/37

        591 01 Žďár nad Sázavou

        Tel: 605 485 891

        Email: cerny-kamil(at)seznam.cz

      • SAUTO TEPELNÁ TECHNIKA S.R.O.

        Moučka Petr

        Kategorie: S2

        Táborská 241

        592 02 Svratka

        Tel: 603 198 666

        Email: mouckapetr(at)seznam.cz

      • LADISLAV VENC

        Ladislav Venc

        kategorie: S1

        Kojetín 66

        580 01 Havlíčkův Brod

        Tel: 605 956 025

        E-mail: L.VENC(at)seznam.cz

      • KOŘENÁŘ LIBOR

        Kořenář Libor

        kategorie: S2

        Raisova 831 

        396 01 Humpolec

        Tel: 603 415 054

        E-mail: korenar(at)seznam.cz

    • Zlínsky kraj

      • PODOLA JAROMÍR

        Jaromír Podola, Petr Hýbner

        kategorie: WSP

        Štěrkoviště 1293 

        765 02 Otrokovice

        Tel: 777 222 163, 603 147 407

        E-mail: vax.zlin(at)seznam.cz

      • SUROVEC KAREL + LUKÁŠ

        Surovec Karel, Surovec Lukáš

        kategorie: WSP

        Valašská Senice 175 

        756 14 Valašská Senice

        Tel: 604 328 438

        E-mail: surijo(at)centrum.cz, lukas.surovec@centrum.cz

      • MAGDÁLEK LUBOMÍR

        Magdálek Lubomír

        kategorie: WSP

        Štefánikova 431

        686 01 Uherské Hradiště

        Tel: 603 411 373, 572 540 133

        E-mail: magdalekl(at)seznam.cz

      • KLAUS JAROSLAV

        Klaus Jaroslav 

        kategorie: WSP

        Kelč 69 

        756 43 Kelč

        Tel: 604 645 706

        E-mail: klausjaroslav(at)seznam.cz

      • STIBAS S.R.O.

        Pavel Nakládal

        kategorie: WSP

        Předbranská 415

        688 01 Uherský Brod

        Tel: 777 911 169

        E-mail: nakladal(at)stibas.cZ

      • ING. ONDŘEJ VÁCLAVÍK - PLYNOSERVIS

        Ing. Ondřej Václavík

        kategorie: S2

        Jablůnka 560

        756 23 Jablůnka

        Tel: 732 228 222

        Email: vaclaviko(at)gmail.com

      • ING. PAVEL VÁCLAVÍK

        Ing. Pavel Václavík

        kategorie: S2

        Jablůnka 560

        756 23 Jablůnka

        Tel: 603 575 494

        Email: plynoservis.vaclavik(at)seznam.cz

      • PAVEL KUČERA

        Pavel Kučera

        kategorie: S1

        Vinohradská 1042

        687 61 Vlčnov

        Tel: 603 914 714

        E-mail: kucera(at)vlcnov.cz

      • INSTALL S.R.O.

        Jakub Žižka

        kategorie: S2

        Sušilova 183

        768 61 Bystřice pod Hostýnem

        Tel: 603 522 746

        E-mail: installbph(at)installbph.cz

      • ŠIMČÍK ZBYNĚK

        Šimčík Zbyněk 

        kategorie: S1

        K. Vystrčila 382

        763 21 Slavičín

        Tel: 777 993 883

        E-mail: SimcikZbynek(at)centrum.cz

      • DVORSKÝ TOMÁŠ

        Dvorský Tomáš 

        kategorie: S1

        Okružní 753 

        686 05 Uherské Hradiště

        Tel: 603 543 030

        E-mail: td.vlk12(at)gmail.com

      • BARTÍK JIŘÍ

        Bartík Martin

        kategorie: S2

        Neubuz 143

        763 15 Slušovice

        Tel: 733 666 983

        E-mail: martin.bartik(at)email.cz

      • ELGAS

        Tomáš Mráček, Radim Matyák, Martin Štepaník

        kategorie: S1

        Na Včelíně 1699 

        763 02 Zlín

        Tel: 608 707 688, 577 220 555

        E-mail: mraktom(at)volny.cz

      • MIROSLAV SMIŠTÍK

        Miroslav Smištík

        kategorie: S1

        Záchalupčí 955

        686 04 Kunovice

        Tel: 603 257 586

        E-mail: miroslav.smistik(at)centrum.cz

      • FRANTIŠEK ČERVENKA

        František Červenka

        kategorie: S2

        Racková 130

        760 01 Zlín

        Tel: 608 484 930

        Email: kotelservis(at)volny.cz

      • MONTÁŽ REVIZE A OPRAVY VYHRAZENÝCH PZ

        Marek Večeřa

        kategorie: S1

        Družstevní 219

        757 01 Valašské Meziříčí

        Tel: 777 685 511

        E-mail: vecera.marek(at)seznam.cz

      • MIROSLAV VACULČÍK

        Miroslav Vaculčík

        kategorie: S2

        Vlárská 330

        763 31 Brumov - Bylnice

        Tel: 777 785 497

        Email: vaculcik.servis(at)centrum.cz

      • ING. JAROSLAV PUCHAR

        Ing. Jaroslav Puchar

        kategorie: S1

        Zálešná V 1184

        760 01 Zlín

        Tel: 605 825 273

        Email: jara.puchar(at)icloud.com